Region Nord

Thor Egil Husby

Thor Egil Husby

Regionsjef Nord

thor.egil.husby@orkla.no

90988445

Trond Arne Hansen

Salgssjef Nordland

trond.arne.hansen@orkla.no

95 27 28 29

Yngve Ness

Distriktsansvarlig Troms og Finnmark

yngve.ness@orkla.no

95 70 41 42

Per Anders Arntsen

Distriktsansvarlig Trøndelag, Nordland

per.anders.arntsen@orkla.no

91 73 79 90

Rolf Jarle Beite

Distriktsansvarlig Møre og Trøndelag

rolf.jarle.beite@orkla.no

95 07 91 92

Øyvin Åsli

Distriktsansvarlig Nordland

oyvin.asli@orkla.no

91 54 04 03

Jan Arne Nordahl

Distriktsansvarlig Troms og Finnmark

jan.arne.nordahl@orkla.no

91 30 62 55

Line Skogtrø Olsen

Distriktsansvarlig Sunnmøre

line.skogtro.olsen@orkla.no

95 88 34 44

Terje Fagerli

Distriktsansvarlig Sunnmøre

terje.fagerli@orkla.no

95 07 91 91

Usikker på hvem du skal kontakte?

Legg igjen eposten din i kontaktskjema så hører du fra oss.

Kontaktskjema

Andre regioner