Region Øst

Bjørn Hasle

Regionssjef Øst

bjorn.ivar.hasle@orkla.no

92 89 69 92

Eivind Olsen Tuvnes

Distriktsansvarlig Telemark, Vestfold

eivind.olsen.tuvnes@orkla.no

97 06 46 03

Espen Andresen

Distriktsansvarlig Oslo, Viken

espen.andresen@orkla.no

92 64 17 14

Tore Iversen

Distriktsansvarlig Oslo, Viken

tore.iversen@orkla.no

92 89 69 74

Lars Kristian Høgåsen

Distriktsansvarlig Viken, Oslo

lars.kristian.hogasen@orkla.no

48 89 42 53

Elen Mollestad

Distriktsansvarlig Oslo, Viken

elen.mollestad@orkla.no

90 82 06 19

Jon Andersen

Distriktsansvarlig Oslo, Viken

jon.andersen@orkla.no

90 76 14 35

Morten André Greni

Distriktsansvarlig Oslo, Akershus, Hedmark

morten.andre.greni@orkla.no

91 00 67 87

Geir Sindre Folkestad

Distriktsansvarlig Viken

geir.sindre.folkestad@orkla.no

92 89 67 34

Truls Oddvar Spiel

Distriktsansvarlig Oslo, Viken

truls.spiel@orkla.no

90 03 10 63

Geir Tore Kildal

Distriktsansvarlig Innlandet

geir.kildal@orkla.no

95 82 69 60

Jens Morten Reiersrud

Distriktsansvarlig Viken

jens.morten.reiersrud@orkla.no

90 58 74 35

Morthen L. Amundsen

Distriktsansvarlig Telemark, Vestfold

morthen.ludvig.amundsen@orkla.no

91 17 41 90

Bjørn Gudbrandsen

Distriktsansvarlig Innlandet

bjorn.gudbrandsen@orkla.no

92 89 69 66

Andre regioner

Usikker på hvem du skal kontakte?

Legg igjen eposten din i kontaktskjema så hører du fra oss.

Kontaktskjema